ეკონომიკის ზრდა ერთ-ერთი პრიორიტეტია ჩვენთვის – პრემიერი
ეკონომიკის ზრდა არის ერთ-ერთი პრიორიტეტი ჩვენთვის და ლოგიკურია, რომ ჩვენი ქვეყნის არაკეთილმოსურნეებისთვის არსებობს საპირისპირო მიზანი – მათ...
ვრცლად Read more about ეკონომიკის ზრდა ერთ-ერთი პრიორიტეტია ჩვენთვის – პრემიერი
ჩვენ ვახერხებთ ჩვენი ეროვნული ინტერესების დაცვას, იმედი გვაქვს, რომ ევროკავშირი და მისი ბიუროკრატია შეძლებს სუვერენიტეტის დაბრუნებას, ასეთ შემთხვევაში მიდგომები შეიცვლება irakli kobakhidze3
ჩვენ ვახერხებთ ჩვენი ეროვნული ინტერესების დაცვას, იმედი გვაქვს, რომ ევროკავშირი და მისი ბიუროკრატია შეძლებს სუვერენიტეტის დაბრუნებას, ასეთ შემთხვევაში მიდგომები შეიცვლება
ევროპული ბიუროკრატია ევროკავშირის ელჩის სახით ღიად გამოვიდა იმ ადამიანების მხარდამჭერად, რომლებიც, თავის დროზე, ხელისუფლებაში ყოფნის დროს, გამოირჩეოდნენ...
ვრცლად Read more about ჩვენ ვახერხებთ ჩვენი ეროვნული ინტერესების დაცვას, იმედი გვაქვს, რომ ევროკავშირი და მისი ბიუროკრატია შეძლებს სუვერენიტეტის დაბრუნებას, ასეთ შემთხვევაში მიდგომები შეიცვლება
Eagle Hills-ის ინვესტიციის საფუძველზე 11 მლრდ ლარი შეემატება ჩვენს ეკონომიკას, საუბარია უზარმაზარ ეფექტზე, რომელიც ერთ ინვესტიციას ექნება და დარწმუნებული ვარ, ეს პროექტი იქნება ძალიან წარმატებული irakli kobakhidze4
Eagle Hills-ის ინვესტიციის საფუძველზე 11 მლრდ ლარი შეემატება ჩვენს ეკონომიკას, საუბარია უზარმაზარ ეფექტზე, რომელიც ერთ ინვესტიციას ექნება და დარწმუნებული ვარ, ეს პროექტი იქნება ძალიან წარმატებული
Eagle Hills-თან ხელშეკრულების გაფორმებას წინ უსწრებდა ძალიან რთული მოლაპარაკებები, – ამის შესახებ საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა ირაკლი კობახიძემ „იმედის...
ვრცლად Read more about Eagle Hills-ის ინვესტიციის საფუძველზე 11 მლრდ ლარი შეემატება ჩვენს ეკონომიკას, საუბარია უზარმაზარ ეფექტზე, რომელიც ერთ ინვესტიციას ექნება და დარწმუნებული ვარ, ეს პროექტი იქნება ძალიან წარმატებული
მას შემდეგ, რაც გეკა გელაძე დაინიშნა შინაგან საქმეთა მინისტრად, მიღებულ იქნა რეალურად გადამჭრელი ზომები ნარკოტიკული დანაშაულის წინააღმდეგ, ხელმისაწვდომობა სერიოზულად არის შემცირებული, რამდენიმე ასეული რეალიზატორია დაკავებული, რაც უტყუარად მეტყველებს სახელმწიფოს ძალიან მტკიცე ნებაზე, ებრძოლოს ნარკოტიკულ დანაშაულს irakli kobakhidze
მას შემდეგ, რაც გეკა გელაძე დაინიშნა შინაგან საქმეთა მინისტრად, მიღებულ იქნა რეალურად გადამჭრელი ზომები ნარკოტიკული დანაშაულის წინააღმდეგ, ხელმისაწვდომობა სერიოზულად არის შემცირებული, რამდენიმე ასეული რეალიზატორია დაკავებული, რაც უტყუარად მეტყველებს სახელმწიფოს ძალიან მტკიცე ნებაზე, ებრძოლოს ნარკოტიკულ დანაშაულს
ნარკოტიკები რომ ავიღოთ, მარტო იმდენი რეალიზატორია დაკავებული მხოლოდ ამ რამდენიმე თვის განმავლობაში, რომ ეს სტატისტიკა უტყუარად მეტყველებს...
ვრცლად Read more about მას შემდეგ, რაც გეკა გელაძე დაინიშნა შინაგან საქმეთა მინისტრად, მიღებულ იქნა რეალურად გადამჭრელი ზომები ნარკოტიკული დანაშაულის წინააღმდეგ, ხელმისაწვდომობა სერიოზულად არის შემცირებული, რამდენიმე ასეული რეალიზატორია დაკავებული, რაც უტყუარად მეტყველებს სახელმწიფოს ძალიან მტკიცე ნებაზე, ებრძოლოს ნარკოტიკულ დანაშაულს
რთული პროცესები გამოიარა ჩვენმა მთავრობამ დამტკიცებიდან ძალიან მალევე, იყო რევოლუციის მცდელობები, რომელიც წარუმატებლად დასრულდა და ეს აჩვენებს ხელისუფლების სიძლიერეს, ჩვენ ორი არჩევნები მოვიგეთ, რაც არის იმ პოლიტიკის შედეგი, რომელსაც ვაწარმოებთ irakli kobakhidze
რთული პროცესები გამოიარა ჩვენმა მთავრობამ დამტკიცებიდან ძალიან მალევე, იყო რევოლუციის მცდელობები, რომელიც წარუმატებლად დასრულდა და ეს აჩვენებს ხელისუფლების სიძლიერეს, ჩვენ ორი არჩევნები მოვიგეთ, რაც არის იმ პოლიტიკის შედეგი, რომელსაც ვაწარმოებთ
შევძელით „გამჭვირვალობის კანონის“ მიღება, რთული პროცესები გამოიარა ჩვენმა მთავრობამ, რასაც ხმარდებოდა ქვეყნის გარედან შემოსული თანხები – ეს იყო უამრავი...
ვრცლად Read more about რთული პროცესები გამოიარა ჩვენმა მთავრობამ დამტკიცებიდან ძალიან მალევე, იყო რევოლუციის მცდელობები, რომელიც წარუმატებლად დასრულდა და ეს აჩვენებს ხელისუფლების სიძლიერეს, ჩვენ ორი არჩევნები მოვიგეთ, რაც არის იმ პოლიტიკის შედეგი, რომელსაც ვაწარმოებთ
პირველ ადგილზე ვართ ევროპაში გასული 5 წლის ეკონომიკური ზრდის მაჩვენებლით, ამას განაპირობებს სწორი კანონმდებლობა, სწორი პრაქტიკა და სწორი მენეჯმენტი irakli kobakhidze2
პირველ ადგილზე ვართ ევროპაში გასული 5 წლის ეკონომიკური ზრდის მაჩვენებლით, ამას განაპირობებს სწორი კანონმდებლობა, სწორი პრაქტიკა და სწორი მენეჯმენტი
პირველ ადგილზე ვართ ევროპაში გასული 5 წლის მანძილზე ეკონომიკური ზრდის მაჩვენებლით, – ამის შესახებ საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა ირაკლი...
ვრცლად Read more about პირველ ადგილზე ვართ ევროპაში გასული 5 წლის ეკონომიკური ზრდის მაჩვენებლით, ამას განაპირობებს სწორი კანონმდებლობა, სწორი პრაქტიკა და სწორი მენეჯმენტი
როგორც კი დაკომპლექტდა ახალი მთავრობა, მივიღეთ გადაწყვეტილება სამთავრობო აქტების გამჭვირვალობის უზრუნველყოფის შესახებ, მას შემდეგ ათი ათასობით სამთავრობო აქტია გამოქვეყნებული, ნებისმიერ ადამიანს შეუძლია, დაინტერესდეს, არის თუ არა იქ კორუფციის რაიმე ნიშანი, მზად ვართ ყველა კითხვაზე პასუხისთვის irakli kobakhidze
როგორც კი დაკომპლექტდა ახალი მთავრობა, მივიღეთ გადაწყვეტილება სამთავრობო აქტების გამჭვირვალობის უზრუნველყოფის შესახებ, მას შემდეგ ათი ათასობით სამთავრობო აქტია გამოქვეყნებული, ნებისმიერ ადამიანს შეუძლია, დაინტერესდეს, არის თუ არა იქ კორუფციის რაიმე ნიშანი, მზად ვართ ყველა კითხვაზე პასუხისთვის
არც ერთ დარგობრივ პოლიტიკას არ აქვს წარმატების რესურსი, თუ თვითონ მართვის სისტემა არ არის მოწესრიგებული, – ამის...
ვრცლად Read more about როგორც კი დაკომპლექტდა ახალი მთავრობა, მივიღეთ გადაწყვეტილება სამთავრობო აქტების გამჭვირვალობის უზრუნველყოფის შესახებ, მას შემდეგ ათი ათასობით სამთავრობო აქტია გამოქვეყნებული, ნებისმიერ ადამიანს შეუძლია, დაინტერესდეს, არის თუ არა იქ კორუფციის რაიმე ნიშანი, მზად ვართ ყველა კითხვაზე პასუხისთვის
მაქსიმალურად ვცდილობთ, გამოვიყენოთ ჩვენი ქვეყნის სტრატეგიული მდებარეობა, ჩვენი ერთ-ერთი ამოცანაა დაკავშირებადობის, სატრანზიტო ფუნქციის განვითარება irakli kobakhidze3
მაქსიმალურად ვცდილობთ, გამოვიყენოთ ჩვენი ქვეყნის სტრატეგიული მდებარეობა, ჩვენი ერთ-ერთი ამოცანაა დაკავშირებადობის, სატრანზიტო ფუნქციის განვითარება
მაქსიმალურად ვცდილობთ, გამოვიყენოთ ჩვენი ქვეყნის სტრატეგიული მდებარეობა, ჩვენი ერთ-ერთი ამოცანაა დაკავშირებადობის ფუნქციის, სატრანზიტო ფუნქციის განვითარება, – ამის შესახებ...
ვრცლად Read more about მაქსიმალურად ვცდილობთ, გამოვიყენოთ ჩვენი ქვეყნის სტრატეგიული მდებარეობა, ჩვენი ერთ-ერთი ამოცანაა დაკავშირებადობის, სატრანზიტო ფუნქციის განვითარება
ლაშა დარსალიას და ბრენდან ჰანრაჰანს კონსტრუქციული საუბარი ჰქონდათ აშშ-სა და საქართველოს შორის საერთო ინტერესის საკითხებზე – სახელმწიფო დეპარტამენტის სპიკერი 06
ლაშა დარსალიას და ბრენდან ჰანრაჰანს კონსტრუქციული საუბარი ჰქონდათ აშშ-სა და საქართველოს შორის საერთო ინტერესის საკითხებზე – სახელმწიფო დეპარტამენტის სპიკერი
აშშ-ის სახელმწიფო დეპარტამენტის პრეს-სპიკერმა, ტომი პიგოტიმ, კომენტარი გააკეთა საქართველოს საგარეო საქმეთა მინისტრის მოადგილე ლაშა დარსალიას და სახელმწიფო...
ვრცლად Read more about ლაშა დარსალიას და ბრენდან ჰანრაჰანს კონსტრუქციული საუბარი ჰქონდათ აშშ-სა და საქართველოს შორის საერთო ინტერესის საკითხებზე – სახელმწიფო დეპარტამენტის სპიკერი