გადაუარა პარლამენტის თავმჯდომარემ დებატებში ოპოზიციას. ფაქტია, რომ ოპოზიცია ხელისუფლებასთან კატასტროფულად აგებს ნებისმიერ დებატს
levan chotorlishvili
გადაუარა პარლამენტის თავმჯდომარემ დებატებში ოპოზიციას, – ასე აფასებს პროფესორი, ლევან ჭოტორლიშვილი, “იმედზე” გამართულ დებატებში პარლამენტის თავმჯდომარის, შალვა პაპუაშვილის მონაწილეობას.
ჭოტორლიშვილის შეფასებით, ოპოზიცია ქვეყნის ხელისუფლებასთან ნებისმიერ დებატს აგებს, რის მიზეზადაც “სიმართლის ნაკლებობას, ინტელექტის ნაკლებობას და სიზარმაცეს” ასახელებს. “გადაუარა პარლამენტის თავმჯდომარემ დებატებში ოპოზიციას. ფაქტია, რომ ოპოზიცია ხელისუფლებასთან კატასტროფულად აგებს ნებისმიერ დებატს. მე ვხედავ სამ მიზეზს ასეთი ხელმოცარულობის: სიმართლის ნაკლებობა, ინტელექტის ნაკლებობა, სიზარმაცე,”- წერს ლევან ჭოტორლიშვილი.
Previous: ჩვენ არ გვაქვს ბირთვული იარაღი. საქართველოს ამ მოშლილ მსოფლიოში თავის დასაცავად გააჩნია კანონმდებლობა – ევროპაში ამას ეძახიან დემოკრატიის ევროპულ ფარს. ჩვენ შეგვიძლია, დავარქვათ დემოკრატიის ქართული ფარი
Next: ვასო აბაშიძის სახელმწიფო თეატრიდან ისეთი მსახიობები წავიდნენ, გაჯანსაღდა გარემო და მგონი დროა დავიწყოთ მანდ სიარული