ნათია მეზვრიშვილი პარტიიდან გარიცხულ ფარცვანიაზე: ვპირდები, რომ კიდევ უფრო დავუმძიმებ
ეს გამყიდველი იყო არავინ და არაფერი, რომელიც დააფასეს, კაცად აქციეს – წერს პარტია ,,საქართველოსთვის’’ წევრი ნათია მეზვრიშვილი პარტიიდან გარიცხული დავით ფარცვანიას შესახებ. როგორც მეზვრიშვილი აღნიშნავს მძიმე ტვირთს კიდევ უფრო დაუმძიმებს ყოფილ თანაგუნდელს.
,,ეს გამყიდველი იყო არავინ და არაფერი, რომელიც დააფასეს, კაცად აქციეს და სუს-ზე და ოცნებაზე 20 000$-ად გაიყიდა. დღეს პარტიიდან გავრიცხეთ. უმძიმესი ტვირთი ერგო და ვპირდები, რომ კიდევ უფრო დავუმძიმებ,’’ – წერს მეზვრიშვილი.
No description available.
Previous: გია ცაგარეიშვილი ნინო ლომჯარიას – ხუთი წლის მანძილზე, სანამ სახალხო დამცველი იყავით, ხომ არ გიფიქრიათ პირდაპირ მიგემართათ საკონსტიტუციო სასამართლოსთვის და მოგეთხოვათ კონკორდატის გაუქმება
Next: მაკა ბოჭორიშვილი – ყოველთვის გვსურდა, მონაწილე ვყოფილიყავით პრაღის ფორმატის მსგავსი პროცესის, ეს არის საუკეთესო შესაძლებლობა საქართველოსთვის