ვინმე ფილფანი გახარიას პარტიიდან დასცინის რიკოთის საუკუნის პროექტს – არ ვიცი რა ნახა ამ ამბავში დასაცინი, მაგრამ ზოგადად ეს სქრინი კარგად გამოხატავს “ქართული” ოპოზიციის სახეს
davit chikhelidze
ვინმე ფილფანი გახარიას პარტიიდან დასცინის რიკოთის საუკუნის პროექტს. მე არ ვიცი ამ გოიმმა ქალმა რა ნახა ამ ამბავში დასაცინი, მაგრამ ზოგადად ეს სქრინი კარგად გამოხატავს “ქართული” ოპოზიციის ნამდვილ სახეს. ყველაფერი, რაც კარგია – მათთვის მიუღებელია, – წერს ექსპერტი, დავით ჩიხელიძე, სოციალურ ქაელში.
მისი შეფასებით, ოპოზიციის წარმომადგენლები არიან ორუელის ცნობილი ნაწარმოების, “ცხოველების ფერმის” ჭეშმარიტი გმირები და მხოლოდ ცუდი ახარებთ, კარგი კი აბოროტებთ.
“ვინმე ფილფანი გახარიას პარტიიდან დასცინის რიკოთის საუკუნის პროექტს. მე არ ვიცი ამ გოიმმა ქალმა რა ნახა ამ ამბავში დასაცინი, მაგრამ ზოგადად ეს სქრინი კარგად გამოხატავს “ქართული” ოპოზიციის ნამდვილ სახეს. ყველაფერი, რაც კარგია – მათთვის მიუღებელია. ამ უსამშობლოებისთვის შენება არის ნგრევა, ხოლო სიკეთე ბოროტება. ისინი არიან ორველის ცნობილი ნაწარმოების, “ცხოველების ფერმის” ჭეშმარიტი გმირები, მართლაც რომ ცხოველის მსგავსი არსებები და მხოლოდ ცუდი ახარებთ, კაგრი კი აბოროტებთ.” – წერს ჩიხელიძე.
Previous: პრემიერ-მინისტრმა ირაკლი კობახიძემ ირანის ელჩთან გამოსამშვიდობებელი შეხვედრა გამართა
Next: ევროკავშირი უვიზო რეჟიმის შეჩერების ახალი მექანიზმის ამოქმედებით მხოლოდ და მხოლოდ საქართველოს მტრების წისქვილზე დაასხამს წყალს