შალვა პაპუაშვილი: დაე, ამ ისტორიულმა მიღწევამ მოუტანოს გრძელვადიანი მშვიდობა და კეთილდღეობა ჩვენს მოძმე უკრაინელ და მოლდოველ ერს
საქართველოს პარლამენტის თავმჯდომარე შალვა პაპუაშვილი უკრაინას და მოლდოვას ევროკავშირის წევრობის კანდიდატის სტატუსის მიღებას ულოცავს.
„ძვირფასო მეგობრებო, გულითადი მილოცვა ევროკავშირის წევრობის კანდიდატის სტატუსის მიღებასთან დაკავშირებით. დაე, ამ ისტორიულმა მიღწევამ მოუტანოს გრძელვადიანი მშვიდობა და კეთილდღეობა ჩვენს მოძმე უკრაინელ და მოლდოველ ერს“,- წერს შალვა პაპუაშვილი „ტვიტერის“ გვერდზე.
Previous: შარლ მიშელი: პირველი გზავნილი ქართველი ხალხისა და საქართველოს ხელისუფლებისადმი არის ის, რომ ჩვენ მათ ევროპულ პერსპექტივას ვაძლევთ და ეს არის ძალიან მკაფიო გზავნილი
Next: ილია დარჩიაშვილი: ევროპული პერსპექტივის მინიჭებით საქართველო ევროკავშირთან ინტეგრაციის გზაზე ახალ, მნიშვნელოვან ფაზაში შევიდა