ფაქტია, მელიას გირაოს გადახდა უნდოდა ძალიან, გამოკითხვებიც კი ჩაატარა, მაგრამ როგორც ჩანს ამისი უფლებაც არ მისცეს
დიმიტრი სამხარაძე – მელიას ხვალ ისედაც პატიმრობა ეფარდებოდა და დღეს რაში ჭირდებოდა შსს-ს მისი ადმინისტრაციული წესით დაკავება ამისი საფუძველი რომ არ ყოფილიყო? არც არაფერში, – წერს “ქართული ოცნების“ რეგიონული მდივანი, დიმიტრი სამხარაძე, სოციალურ ქსელში.
“მელიას ხვალ ისედაც პატიმრობა ეფარდებოდა და დღეს რაში ჭირდებოდა შსს-ს მისი ადმინისტრაციული წესით დაკავება ამისი საფუძველი რომ არ ყოფილიყო? არც არაფერში!
ანუ რა მოხდა?
მელია იქაჩებოდა, პატიმრობას რომ შემიფარდებენ, ოფისში გავმაგრდები და აბა დამიჭირონო, მაგრამ ერთი ადგილი არ ეყო და წინა დღით თავი დააჭერინა ადმინისტრაციული წესით. ესაა სულ
შეიძლება გათვლაც აქვს, იქნება ადმინისტრაციულით გამოვძვრეო
P.S. ფაქტია გირაოს გადახდა უნდოდა ძალიან, ფბ გამოკითხვებიც კი ჩაატარა, მაგრამ როგორც ჩანს ამისი უფლებაც არ მისცეს…”- წერს დიმიტრი სამხარაძე.
Previous: გიორგი ბაჩიაშვილი დაკავებიდან მოყოლებული არაერთ ზღაპარს ჰყვება და ალბათ გააგრძელებს ამ ზღაპრების მოყოლას, ის დამსახურებულად განთავსებულია იქ, სადაც უნდა იყოს
Next: 1 ივნისს, ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერიის ადმინისტრაციული შენობის მიმდებარედ სკვერში საზეიმო ღონისძიებები გაიმართება