გახარიასთვის მაშინ უნდა გვეგინებინა, , როცა საკრებულოებში კოალიციის შექმნას ენმ-ის წარმატებად გვასაღებდნენ – გიორგი მუმლაძე
გიორგი მუმლაძე
„გახარიასთვის მაშინ უნდა გვეგინებინა კარგად, როცა საკრებულოებში კოალიციის შექმნას ენმ-ს წარმატებად გვასაღებდნენ, დღეს, უკვე ვეღარ გაბედავდა თვალთხარია ასე რიხიანად ნაძირლობის ძახილს მიშაზე!“- ამის შესახებ „ნაციონალური მოძრაობის“ წევრი გიორგი მუმლაძე სოციალურ ქსელში წერს.
„გახარიასთვის მაშინ უნდა გვეგინებინა კარგად დამსახურებისამებრ, როცა საკრებულოებში კოალიციის შექმნას ენმ-ს წარმატებად გვასაღებდნენ, სამწუხაროდ თავად მიხეილ სააკაშვილიც მიესალმა ამ პროცესს იმ დროს! აი დღეს, უკვე ვეღარ გაბედავდა თვალთხარია ასე რიხიანად ნაძირლობის ძახილს მიშაზე!“– წერს გიორგი მუმლაძე.
Previous: „პრემიერის ინიციატივა იყო, რომ უსახლკარო, მრავალშვილიანი ოჯახებისთვის სახლები შეგვეძინა. მომდევნო წელს ეს მასშტაბური პროექტი იწყება“