მეგი გოცირიძეს გეგმები ჩაეშალა
მეგი გოცირიძე სოციალურ ქსელში წერს, რომ არავინ არ აჰყვა ინიციატივებზე, რაც მიხეილ სააკაშვილს ციხიდან დაიხსნიდა.
“20 აპრილს დავიწყე გზების ძიება თუ როგორ უნდა წავსულიყავი ფრონტზე, ბიჭებს დავეკონტაქტე და უარი მივიღე, მანდ ებრძოლე ოკუპანტის ოცნებას, მიშას სიცოცხლეს გაუფრთხილდითო და მას შემდეგ, თავს ვახლი კედელს, ვყვირი, მაგრამ ვერავის ვერაფერი შევასმინე.
ერთი წელია ბოლო ხმაზე გავჰყვირი პიკეტირებას, ზურაბიშვილზე ადევნებას, გნებავთ მძევლად აყვანა დაარქვით, რომ რაიმე სახით დისკომფორტი შექმნოდათ და შიში ეგრძნოთ, მაგრამ არავინ მისმენდა, არავინ მყვებოდა ფიზიკურ ბრძოლაში. როცა ვამბობდი – კრემლს იმ გულის გაჩერება აქვს მიზნად დასახული, რომელიც საქართველო-უკრაინისთვის ძგერს… ხალხოოო, ვიმოქმედოთ დღეს, რადგან ხვალ შესაძლოა გვიანი იყოს, თავს დავესხათ ყველგან ამ მკვლელებს მეთქი, მათ შორის პარტიის ლიდერშიპს, მაგრამ ამაოდ….ვერავინ გაექცევა პასუხისმგებლობას, ვერავინ! ზოგი მორალურს, ზოგი პოლიტიკურს, ზოგი ციხეს, მაგრამ ვერავინ!!!”- წერს გოცირიძე.