ედიშერ გვენეტაძე – მთელ საქართველოს ვულოცავ დიდი მამულიშვილის ბიძინა ივანიშვილის მეთაურობით ბოროტებაზე სიკეთის გამარჯვების 10 წლის იუბილეს
ედიშერ გვენეტაძე1
მთელ საქართველოს ვულოცავ დიდი მამულიშვილის ბიძინა ივანიშვილის მეთაურობით ბოროტებაზე სიკეთის გამარჯვების 10 წლის იუბილეს, რომ არა ეს ლეგენდარული პიროვნება, დღეს უმეტესი ამ ქვეყნის მცხოვრებნი ან ციხეში, ან მიწაში იქნებოდა – წერს სოციალურ ქსელში ექსპერტი ედიშერ გვენეტაძე.
როგორც გვენეტაძე აღნიშნავს, ვისაც სურს დაინახოს შედეგები ის სახეზეა – 10 წელი ქვეყანა უომრად, ირგვლივ ომი და საქართველოში მშვიდობა
„მთელ საქართველოს ვულოცავ! დიდი მამულიშვილის ბიძინა ივანიშვილის მეთაურობით ბოროტებაზე სიკეთის გამარჯვების 10 წლის იუბილეს!
რომ არა ეს ლეგენდარული პიროვნება, დღეს უმეტესი ამ ქვეყნის მცხოვრებნი ან ციხეში, ან მიწაში იქნებოდა! ვისაც სურს დაინახოს შედეგები ის სახეზეა! 10 წელი ქვეყანა უომრად! ირგვლივ ომი და საქართველოში მშვიდობა! გადაჭედილი ქუჩები, კაფეები, რესტორნები, ბაღები, სკვერები…. თავად ნაცმოძრაობის დღემდე ძე შეცდენილ, გულუბრყვილო წევრებსა და მომხრეებს ვულოცავ ამ დიდ თარიღს! გირჩევთ მიაფურთხოთ ეშმაკს, დატოვოთ ეგ უკვე ბოლომდე სატანური სექტის მეთაურები მარტო და ერთად ავაშენოთ ძლიერებისა და გამთლიანებას გზაზე შემდგარი ჩვენი სამშობლო- საქართველო!“ წერს ედიშერ გვენეტაძე Facebook-ზე.
Previous: ნატოს საპარლამენტო ასამბლეაში უკრაინული დელეგაციის ხელმძღვანელი: ომის დასრულებამდე ალიანსში შესვლა ნაკლებად სავარაუდოა, დიდი ალბათობით, ეს გამარჯვების შემდეგ მოხდება