ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტში უამინდობის გამო, მობილიზებულია ყველა, შესაბამისი სამსახური და თოვლის საფარისგან გაწმენდითი სამუშაოები აქტიურად მიმდინარეობს
480483945_1013402387509013_1421811880522352549_n
თოვლის საფარისგან სხვადასხვა მიმართულებით იწმინდება ცენტრალური და შიდა სასოფლო გზები, გაწმენდით სამუშაოებში ჩართულია, მუნიციპალიტეტისა და აჭარის საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ტექნიკა.
დიდთოვლობის შედეგად, დაზიანებული ელექტრო გადამცემი ხაზებისა და შეწყვეტილი ელექტრო ენერგიის აღდგენით სამუშაოებს “ენერგო-პრო ჯორჯია” ახორციელებს.
გაწმენდითი სამუშაოების მიმდინარეობას, ხელვაჩაურის მუნიციპალიტეტის მერის მოადგილე გიორგი ქარცივაძე, აჭარის საავტომობილო გზების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი გიორგი ცინარიძე, საკრებულოს თავმჯდომარის პირველი მოადგილე არჩილ მხეიძე, საკრებულოს მაჟორიტარი დეპუტატი გოჩა ლორთქიფანიძე და მერიის სამსახურის წარმომადგენლები ადგილზე გაეცნენ.
Previous: ყველაზე სასაცილო სანახავი ეს ოკეანე გაღმელი, ფუნქცია დაკარგული იდიოტები არიან, საკუთარ ქვეყანაში აზრსაც რომ აღარავინ ეკითხებათ და საქართველოში ჰგონიათ ვინმე რაიმედ აგდებს
Next: ეუთოს საპარლამენტო ასამბლეაზე: საკმაოდ მწვავედ დავაყენეთ საქართველოს ტერიტორიების ოკუპაციის საკითხი და გავახსენეთ მთელ აუდიტორიას, საუბრის დროს აუცილებელია, ყველამ ახსენოს, რომ ქვეყნის ტერიტორიების 20% ოკუპირებულია