ცოტნე ანანიძე მიხეილ სააკაშვილის მიერ „ვივამედიდან“ გაკეთებულ განცხადებაზე: უკრაინის მოქალაქე სააკაშვილი მოუწოდებს მომიტინგეებს ძალადობრივი შეტევისკენ!
tsotne ananidze
აჭარის ავტონომიური რესპუბლიკის უმაღლესი საბჭოს წევრი „ქართული ოცნებიდან“, ცოტნე ანანიძე საქართველოს ყოფილი პრეზიდენტის, მიხეილ სააკაშვილის, დღევანდელ სასამართლო პროცესზე კლინიკა „ვივამედიდან“ დისტანციურად ჩართვისას გაკეთებულ განცხადებას ეხმიანება.
„უკრაინის მოქალაქე სააკაშვილი მოუწოდებს მომიტინგეებს ძალადობრივი შეტევისკენ!“ – წერს ცოტნე ანანიძე.
ინფორმაციისთვის, მიხეილ სააკაშვილმა განაცხადა, რომ „თუ ხალხი ჩამოგვყავს რეგიონებიდან, მაგალითად, უკან არ უნდა გავუშვათ გამარჯვების გარეშე. თუ ძალიან ბევრ ხალხს ვკრებთ, ეს არ არის უბრალოდ ფონი განცხადებებისთვის, ეს არის იმისათვის, რომ ვიმოქმედოთ. მოქმედება, შეტევა, ზეწოლა, ბოლომდე კედელთან მიყუჟება“.
Previous: ბუნდესტაგის წევრი ბეატრიქს ფონ შტორჰი ილონ მასკს მიმართავს: მიხაელ როთი თქვენი სიძულვილისკენ მოუწოდებს ხალხს, თითქოსდა გერმანიის არჩევნებში თქვენი „ჩარევის“ გამო, მაშინ, როცა საქართველოში არჩევნებში ჩარევას თავად ცდილობდა
Next: ნინი ვარდოსანიძე რადიკალურ ოპოზიციაზე: ისმის ბრალდებები ბულინგზე და აგრესიაზე, მაშინ, როცა ბულინგი მათი დამკვიდრებულია. იბრძვიან დემოკრატიის სახელით და ფეხქვეშ თელავენ ყველა განსხვავებულ აზრს