ბევრს არ აქვს ბედნიერება, საქმეში იცნობდეს მიხეილ ყაველაშვილს. როგორი გუნდური, ერთგული და საკუთარ ქვეყანაზე უზომოდ შეყვარებული ადამიანია!
მარშალ პრესი 27/11/2024
„ხალხის ძალის“ წევრი ზურაბ ქადაგიძე ეხმიანება მიხეილ ყაველაშვილის საქართველოს პრეზიდენტობის კანდიდატად დასახელებას. ქადაგიძის განცხადებით, წლებია ზურგი-ზურგ ერთ დიდ საქმეს ემსახურებოდნენ და ყოველთვის განსაკუთრებული ენთუზიაზმით, პატრიოტობითა და ქართული საქმის კეთების სურვილით ავსებდა მიხეილ ყაველაშვილი ყველა თანამოაზრესა და გულშემატკივარს. „ბევრს არ აქვს ბედნიერება, საქმეში იცნობდეს მიხეილ ყაველაშვილს.
როგორი გუნდური, ერთგული და საკუთარ ქვეყანაზე უზომოდ შეყვარებული ადამიანია! წლებია ზურგი-ზურგ ერთ დიდ საქმეს ვემსახურებით და ყოველთვის განსაკუთრებული ენთუზიაზმით, პატრიოტობითა და ქართული საქმის კეთების სურვილით ავსებდა ყველა თანამოაზრესა და გულშემატკივარს! ვულოცავ პირადად მას, ამ დიდ პასუხისმგებლობასა და გამოწვევას, როგორც ქვეყანაზე უზომოდ შეყვარებულ ადამიანს, ხოლო სრულიად საქართველოს, ნაღდი კაცისა და ეროვნული შეგნების მქონე პრეზიდენტის ყოლას! წარმატებები ამ დიდ, რთულ და ეროვნულ საქმეში!“- წერს ზურაბ ქადაგიძე.