დავით ქართველიშვილი: IRI – ის დაფინანსებული ქვეყანაში ცვლილებების მოსაძიებელი გადაცემა მიჰყავს მშვილდაძეს, რომელიც ცნობილია სიძულვილის ენის გავრცელებით და ჟიურიშია ლევან ბერძენიშვილი, რომლისთვისაც გვარამია გმირია, ხოლო ერეკლე მეფე და დავით აღმაშენებლის შთამომავლობა მოღალატე
ექსპერტი დავით ქართველიშვილი ტვ „ფორმულაზე“ დაწყებულ ახალ გადაცემას ეხმიანება და აღნიშნავს, რომ გადაცემა მიჰყავს მიშა მშვილდაძეს, რომელიც ცნობილია სიძულვილის ენის და ბილწსიტყვაობის გავრცელებით, ხოლო ჟიურიში წამყვან სამში ერთ სკამს იკავებს ლევან ბერძენიშვილი, უსამშობლო იდიოტი, რომლისთვისაც გვარამია გმირია, ხოლო ერეკლე მეფე და დავით აღმაშენებლის შთამომავლობა მოღალატე.
მისი თქმით რატომ უნდა IRI – ს, რომ ქართველმა ხალხმა იფიქროს – ეს ინსტიტუცია აფინანსებს მოღალატეებს ჩვენ ქვეყანაში, ამ კითხვაზე პასუხი არ მაქვს.
„საინტერესო გადაცემა დაიწყო IRI – ის დაფინანსებით ტვ ფორმულაზე. გადაცემის ანოტაცია გვამცნობს, რომ მისი მიზანია მოიძიონ ახალგაზრდა ლიდერები, რომლებსაც უნდათ ქვეყანაში “ცვლილებები”. ეს ფაქტი იქით იყოს და გადაცემა მიყავს პიჯაკში “გახვეულ” მშვილდაძეს, რომელიც ცნობილია სიძულვილის ენის და ბილწსიტყვაობის გავრცელებით, ხოლო ჟიურიში წამყვან სამში ერთ სკამს იკავებს ლევან ბერძენიშვილი. უსამშობლო იდიოტი, რომლისთვისაც გვარამია გმირია, ხოლო ერეკლე მეფე და დავით აღმაშენებლის შთამომავლობა მოღალატე. რატომ უნდა IRI – ს, რომ ქართველმა ხალხმა იფიქროს – ეს ინსტიტუცია აფინანსებს მოღალატეებს ჩვენ ქვეყანაში, ამ კითხვაზე პასუხი არ მაქვს. ლევან ბერძენიშვილი და მიშა მშვილდაძე ტალახიანი ღორები და კეთროვანი ადამიანები არიან, მე მათი გაკეთებული რევოლუცია“- წერს ქართველიშვილი.
Previous: რუსი „ალიგარქები“ მოიკითხეთ თქვენს ტელევიზიებში, ჯერ გათავისუფლდით სააკაშვილისა და კეზერაშვილისგან მერე გააკეთეთ მსგავსი განცხადებები