ალუდა ღუდუშაური: ყველაფერს ვაკეთებთ და გავაკეთებთ იმისთვის, რომ ქვეყანამ, სამართლიანი გადაწყვეტილების პირობებში, მიიღოს კანდიდატის სტატუსი
ჩვენ, როგორც პასუხისმგებლობით სავსე მმართველი ძალა, ყველაფერს ვაკეთებთ და გავაკეთებთ იმისთვის, რომ ქვეყანამ, სამართლიანი გადაწყვეტილების პირობებში, მიიღოს კანდიდატის სტატუსი, – ამის შესახებ პარლამენტის ადამიანის უფლებათა დაცვისა და სამოქალაქო ინტეგრაციის კომიტეტის თავმჯდომარის პირველმა მოადგილე ალუდა ღუდუშაურმა განაცხადა.
„ქვეყანამ თუ რაიმე ხელშესახებ პროგრესს მიაღწია ევროპასთან ინტეგრაციის კუთხით, სწორედ ჩვენი ხელისუფლების პირობებში მიიღო ეს ყველაფერი“, – აღნიშნა ღუდუშაურმა.
Previous: მიხეილ სააკაშვილის მმართველობის პერიოდში, “გლობალური ომის პარტიამ” საქართველო ერთდროულად “ლიბიის, სირიის, ერაყის და ავღანეთის” მსგავს პოლიგონად გადააქციეს, სადაც მმართველ იდეოლოგიად ლიბერალური ფაშიზმი დაინერგა
Next: ეკა სეფაშვილი: სააკაშვილის ოჯახი აფინანსებდა ლობისტებს იმისათვის, რომ მათ ეზრუნათ საქართველოს, როგორც ქვეყნის სანქცირებაზე, ამაზე მეტი ღალატი რაღა გინდა