თეა წულუკიანი „ნაცმოძრაობაზე“: მათ სჭირთ უბედურება და მე მგონია, რომ ამ უბედურების კომენტატორობა არის უკვე უადგილო
კულტურის მინისტრი თეა წულუკიანი „ნაციონალურ მოძრაობაში“ მიმდინარე პროცესებს გამოეხმაურა. მისი თქმით, უკვე დიდი ხანია, ყველასათვის აშკარაა, რომ ეს პარტია „ქართულ ოცნებას“ ვერ ჩაანაცვლებს.
„მათ სჭირთ უბედურება და მე მგონია, რომ ამ უბედურების კომენტატორობა არის უკვე უადგილო. ჩვენ, მთელი საზოგადოება, მათ შორის ხელისუფლება და მეც, როგორც ამ ქვეყნის მოქალაქე, ყველანი ვრჩებით მოლოდინში, რომ ქვეყანაში გაჩნდებიან ახალგაზრდები, მომავალი თაობა, რომელიც შექმნის ახალ-ახალ პარტიებს და ჩაანაცვლებს ამ ხელისუფლებას. ჩვენ ვერ ჩაგვანაცვლებს „ნაციონალური მოძრაობა“, ეს უკვე აშკარაა რამდენიმე ხანია“, – აცხადებს წულუკიანი.
„ნაციონალური მოძრაობის“ წევრების ნაწილი პარტიის თავმჯდომარის და პოლიტსაბჭოს არჩევნების ჩატარებას ითხოვს.
Previous: ლევან ნიკოლეიშვილი ლევან ხაბეიშვილზე: კლასიკური ოლიგარქიის მორიგი მტკიცებულება, ეს ვარკეთილის ტურფა აღიარებს, რომ მის ე.წ. ენჯეოს სწორედ კეზერაშვილი აფინანსებს
Next: რატი იონათამიშვილი რუსთავის საკრებულოზე: სამწუხაროა, რომ ჯარიმა, რომელიც დაკისრებულია კონკრეტული უპასუხისმგებლო თანამდებობის პირებისადმი, საკრებულოს, ანუ, გადასახადის გადამახდელების ფულით არის გადასახდელი