დასასჯელი უმკაცრესად დაისჯება, რათა მომავალში არასოდეს განმეორდეს ასეთი თავზარდამცემი რამ, მაგრამ ამათ რა ვუყოთ, ამათ სურთ დაბრუნება
ედიშერ გვენეტაძე
,,კიდევ ერთხელ ვუსამძიმრებ სრულიად საქართველოს! იმ პატარა ანგელოზებთან გაფრენილი ოჯახის წევრებს! ქალაქის უზომოდ დამწუხრებული მერს!” – ასე ეხმაურება ექსპერტი ედიშერ გვენეტაძე ვაკის პარკში მომხდარ უბედურ შემთხვევას.
როგორც გვენეტაძე აღნიშნავს, დასასჯელი უმკაცრესად დაისჯება, რათა მომავალში არასოდეს განმეორდეს არსად ჩვენს ქვეყანაში ასეთი თავზარდამცემი რამ.
,,კიდევ ერთხელ ვუსამძიმრებ სრულიად საქართველოს! იმ პატარა ანგელოზებთან გაფრენილი ოჯახის წევრებს! ქალაქის უზომოდ დამწუხრებული მერს! მოხდა საშინელება, უბედურება! გაირკვევა და დადგინდება გულგრილობა იყო, უპასუხისმგებლობა, არაპროფესიონალიზმი, დივერსია თუ სხვა რამ! დასასჯელი უმკაცრესად დაისჯება, რათა მომავალში არასოდეს განმეორდეს არსად ჩვენს ქვეყანაში ასეთი თავზარდამცემი რამ!
მაგრამ აი ამათ რა ვუყოთ, აი ამათ!, რომელნიც აი ეს კოლექტიური სახეები არიან, ესენი! აი ამათ სურთ დაბრუნება! აი ეს არის ამათი რეალური სახე! აი ამათ სურთ ქვეყნის ამობუგვა და ნანგრევებიდან ქცევა! აი ესენი არიან კოლექტიური: სააკაშვილები, ბოკერიები, სანიკიძეები, ხაბეიშვილები…. ფრთხილად ქართველებო! გვერდით სისხლისმსმელი გიენები დაძრწიან!” – წერს გვენეტაძე.
Previous: დიდი უბედურება დატრიალდა, მე მინდა, კიდევ ერთხელ მივუსამძიმრო მარიტას ოჯახს – პრემიერი
Next: გაჭირვებისას მოსისხლე მტრებიც ერთიანდებიან და დღეს რა გვჭირს, რა დროს პოლიტიკა და ვიწრო პარტიული ინტერესებია, მიტინგები ხომ საერთოდ